Nasz portfel nieruchomości jest zdywersyfikowany biznesowo oraz geograficznie. Obecnie znajduje się w nim DZIEWIĘĆ nieruchomości biurowych i trzy obiekty biurowo-handlowe. Wszystkie mają znakomite i sprawdzone lokalizacje w centrach lub przy głównych arteriach pięciu największych miast Polski: Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic i GDAŃSKA. 

 

Doświadczony zespół zarządzający Griffin Premium RE.. dba o wysoką jakość i zdywersyfikowaną bazę najemców reprezentujących szeroką gamę branż i sektorów, a długoletnie relacje biznesowe owocują długoletnimi umowami najmu.

 

Portfel nieruchomości Griffin Premium RE.. charakteryzuje się również wysokim poziomem wynajęcia. Przekłada się to bezpośrednio na stabilne przychody z wynajmu generowane przez nieruchomości w portfelu spółki.

Nasze obiekty

Nieruchomości biurowe

Griffin Premium RE..

Griffin Premium RE.. N.V. jest spółką zarejestrowaną w Holandii, która działa w formule zbliżonej do REIT (ang. Real Estate Investment Trust). Jej działalność koncentruje się na perspektywicznym rynku nieruchomości biurowych w Polsce.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

GPRE Management
Al. Jana Christiana Szucha 6
00-582 Warszawa

telefon:
+48 22 212 19 90

e-mail:
kontakt@griffin-premium.com