Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, Al. Jerozolimskie 195A
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 6,200 m²
Liczba miejsc parkingowych: 171
Główni najemcy: Philips

Philips House

Biurowiec Philips House, ukończony w 1999 r., na stałe wpisał się w krajobraz biurowy stolicy. Położenie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy gwarantuje bardzo dobrą komunikację z centrum. Od lat mieści się w nim siedziba firmy Philips.

Aleje Jerozolimskie to nie tylko jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych stolicy, ale także jedno z najważniejszych zagłębi biurowych w Warszawie. Dawny region przemysłowy dzielnicy Włochy został zrewitalizowany i od lat przyciąga liczne inwestycje biurowe. W okolicy znajduje się również rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa – mieszczą się tu m.in. centra handlowe Blue City i Reduta, markety Makro Cash & Carry czy E. Leclerc.

Atutem lokalizacji jest bliskość zarówno centrum miasta, portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jak i obwodnicy Warszawy, dalej wiodącej do autostrady A2.

Galeria zdjęć
Griffin Premium RE..

Griffin Premium RE.. N.V. jest spółką zarejestrowaną w Holandii, która działa w formule zbliżonej do REIT (ang. Real Estate Investment Trust). Jej działalność koncentruje się na perspektywicznym rynku nieruchomości biurowych w Polsce.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

GPRE Management
Al. Jana Christiana Szucha 6
00-582 Warszawa

telefon:
+48 22 212 19 90

e-mail:
kontakt@griffin-premium.com