Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, Al. Jerozolimskie 212A
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 6,600 m²
Liczba miejsc parkingowych: 230
Główni najemcy: Solid Group, Impuls-Leasing, ZST, D. Kuźniewski

Batory Building I

Sześciopiętrowy biurowiec położony jest przy Alejach Jerozolimskich, jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Architektura budynku nawiązuje do słynnego polskiego luksusowego transatlantyku "Stefan Batory". Atutem lokalizacji jest bliskość zarówno centrum miasta, portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jak i obwodnicy Warszawy, dalej wiodącej do autostrady A2.

Aleje Jerozolimskie to także jedno z najważniejszych zagłębi biurowych w Warszawie. Dawny region przemysłowy dzielnicy Włochy został zrewitalizowany i od lat przyciąga liczne inwestycje biurowe i handlowo-usługowe. Budowę Batory Building I ukończono w 2000 r. - od tego czasu obiekt niezmiennie utrzymuje wysoki standard powierzchni biurowej. Cieszy się on również popularnością wśród najemców, dzięki czemu współczynnik wynajętej powierzchni utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

W budynku, który jest częścią kompleksu biznesowego składającego się z dwóch obiektów, do dyspozycji najemców jest 6,6 tys. m2 powierzchni biurowej.

Galeria zdjęć
Griffin Premium RE..

Griffin Premium RE.. N.V. jest spółką zarejestrowaną w Holandii, która działa w formule zbliżonej do REIT (ang. Real Estate Investment Trust). Jej działalność koncentruje się na perspektywicznym rynku nieruchomości biurowych w Polsce.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

GPRE Management
Al. Jana Christiana Szucha 6
00-582 Warszawa

telefon:
+48 22 212 19 90

e-mail:
kontakt@griffin-premium.com