Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Katowice, ul. Piotra Skargi 8
Typ projektu: Biurowo-handlowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 24,200 m²
Liczba miejsc parkingowych: 382
Główni najemcy: LPP Group, Sports Direct, Pure, Aldi, JAMF

Supersam

Supersam jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym łączącym ofertę usługowo-handlową z powierzchnią biurową, położonym w samym centrum Katowic – sercu aglomeracji śląskiej, w tradycyjnie handlowej części miasta, niedaleko rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, w tym właśnie miejscu mieszkańcy miasta i regionu robią zakupy już od ponad 70 lat. Architektura budynku nawiązuje do wczesno modernistycznych projektów domów handlowych.

Supersam to nie tylko miejsce zakupów i siedziba firm, ale także promocja kultury i miejsce spotkań. Między innymi, w ramach Off Festivalu wokół obiektu organizowane są wystawy, których mecenasem jest Griffin Art Space. Supersam wpisuje się tym samym w kampanię promującą wizerunek Katowic jako nowoczesnej metropolii, która otwiera swoją przestrzeń dla mieszkańców.

W obiekcie otwartym pod koniec 2015 r. na powierzchni ponad 18 tys. m2 znajduje się niemal 100 sklepów i punktów usługowych. W pozostałej części budynku znajdują się biura. Firmy szczególnie cenią sobie centralną lokalizację Supersamu, doskonale skomunikowaną z innymi częściami miasta i całej aglomeracji. Budynek położony jest m.in. w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, a także symbolu Śląska – katowickiego Spodka.

Galeria zdjęć
Griffin Premium RE..

Griffin Premium RE.. N.V. jest spółką zarejestrowaną w Holandii, która działa w formule zbliżonej do REIT (ang. Real Estate Investment Trust). Jej działalność koncentruje się na perspektywicznym rynku nieruchomości biurowych w Polsce.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

GPRE Management
Al. Jana Christiana Szucha 6
00-582 Warszawa

telefon:
+48 22 212 19 90

e-mail:
kontakt@griffin-premium.com